Hakkımızda

Hakkımızda

Dededen Babaya - Babadan Oğula

Mengiroğlu Menkulsa olarak yılların verdiği tecrübe ile 3. kuşak yenilikçi ve dinamik yapımızla siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz

10.07.1968 tarihinde inşaat şirketi olarak kurulan firmamız, 56 yıllık tecrübesiyle sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir. Anadolu yakasında bir çok ilçede yapmış olduğumuz kat karşılığı anlaşmalı konutlar, işmerkezleri, kalitemizin canlı örnekleridir.

Beykoz ilçesinin Kavacık ve Anadolu hisarı mahalelerinde, Ümraniye ilçesinin bir çok mahallesinde ve Kadıköy ilçesinde bitmiş veya yapımı devam eden projelerimiz yer almaktadır.
Firmamız kuruluşundan itibaren yaptığı işlerde kaliteden ödün vermemiştir. İnşaat piyasasında Sağlam bir yere sahip olan firmamızın geçmişinde devlet ihalelerinden almış olduğu taahhüt işleri de bulunmaktadır. İller Bankası, Beykoz Devlet Hastanesi, Karayolları Genel Müdürlüğü ve İski Genel Müdürlüğü gibi kurumlardan almış olduğu işlerin yapımını tamamlamış ve istenilen seviyede teslim etmiştir. Gerek devlet kurumlarından almış olduğu taahhüt işlerini gerekse özel inşaatları aynı titizlikle tamamlamıştır.
Prensibimiz; yapılan her işe başlangıçtan itibaren 1.sınıf kalitede başlamak, aynı şekilde devam ederek istenilen kalitede tamamlamaktır. İnşaatlarımızda vazgeçilmez kurallarımız;
Sağlamlık (zemin etütlü, depreme dayanaklı), malzeme seçimi(1.sınıf kalitede markalı ürünler), projeye sadakat(istenileni müşterimize verebilmek), işçilikte itina, estetik yönünden en yüksek seviyeyi yakalamak, zaman (taahhüt edilen tarihte işi teslim etmek) konusunda güvenilir olmaktır.
Arsanız varsa, eviniz yıkılıp yapılacaksa, iş merkeziniz yapılacaksa bizi arayın…
Birikimleriniz ziyan olmasın istiyorsanız, birinci sınıf kalitede daire sahibi olmak istiyorsanız bizi arayın...

Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?